بازار صنعت آب کشور
جستجو
درج آگهی رایگان

درباره ما

شایسته ترین درود و احترام ؛

-----------------
بررسی های مرکز مطالعات و تحقیقات رسانه ها حاکی از این است که سایت ها و نشریات تخصصی بیش از سایر سایت ها و نشریات عمومی مورد توجه مخاطبان خاص و مرتبط با حوزه فعالیت واقع می شوند. فضای اقتصادی غالب بر سایت ها و نشریات عمومی کشور و دلزدگی و دوری مردم از مسایل سیاسی باعث می شود تا سایت ها و نشریات تخصصی که عموماً به مشکلات محسوس و ملموس حوزه اقتصادی به خصوص بخش صنعت می پردازند مورد استقبال قرار گیرند. نشریه مهندسی آب با سابقه فعالیت بیش از16 سال انتشار منظم، مفتخر است به عنوان تنها نشریه تخصصـی در زمینه صنایع آب و فاضلاب ایران، معرف شرکت های متخصـص و مبلغ توانمندیها و بضاعت فنی عزیـزانی باشد که با تجربه ای سترگ حقی غیر قابل انـکار بر گردن صنایـع داخـلی داشته و با کمترین امکانات بهینه ترین دستاوردها را به نام خود ثبت نموده اند. این نشریـه بر خود فرض می داند که در جهت اعتـلاء و شکوفائی صنعت آب و فاضلاب ایران، تمامی همت خود را بکار گرفته و با شناساندن جایگاه و توانمندی های شرکت های معتبر ،وظیفه حرفه ای خود را در قبال مخاطبان انجام دهد. لذا در راستای نیل به این اهداف تلاش نموده ایم با راه انداری وب سایت تخصصی صنعت آبفا(پایگاه اطلاع رسانی صنعت آب و فاضلاب ایران) به عنوان تنها پلتفرم جامع صنایع آبفای کشور،؛تعاملی نیک و سازنده بین کارفرمایان،پیمانکاران،مشاوران ،تولیدکنندگان و تامین کنندگان ایجاد گردد. بدین جهت از کلیه سازمان ها، شرکت ها، کارخانه جات و نمایندگی های شرکت خارجی و داخلی در ایران دعوت می شود تا با حضور خود در این مجموعه ی ارزشمند ،برگ زرینی از فعالیت های ثمر بخش و تأثیرگذار اقتصادی خود را به ثبت برسانند.

...........................................................................................................................................................................................................

● کلیه حقوق قانونی و قضایی وب سایت صنعت آبفا، متعلق به نشریه مهندسی آب می‌‌باشد.
● نشریه مهندسی آب به شماره ثبت 4891/124 به مورخ 22/12/1384 مرجع ثبت شرکتها ثبت گردیده است.
● نشریه مهندسی آب دارای مجوز فعالیت با شماره4891/124 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران،معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی می‌باشد.